قوانین و شرایط سرویس‌دهی

  قرارداد حاضر بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی، و با تابعیت از کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به‌صورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲ و آیین‌نامه‌های مربوطه به‌صورت خاص، از تاریخ دریافت ایمیل و تأیید فعال‌سازی از سوی کاربر (مالک مشخصات ثبت‌شده در ناحیه کاربریِ سایت) به رسمیت قانونی خواهد رسید. قرارداد حاضر متضمن کلیه توافقات طرفین بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در ارتباط با موضوع این قرارداد از تاریخ انعقاد، فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

  هویت شرکت: شرکت نوآوران شبکه سبز پاسارگاد به شناسه ملی ۱۴۰۰۵۲۸۲۰۹۲، ثبت تهران و با آدرس وبگاه billing.sazgaridc.com که در این توافق‌نامه شرکت نامیده می‌شود.

  برای حفظ حقوق قانونی خریداران، کلیه خریداران موظف به ارائه‌ی اطلاعات هویتی خود شامل کپی شناسنامه، کپی کارت ملی برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به شرکت می‌باشند. در صورتی که شرکت، در هنگام تکمیل فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای شرکت محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر به شرکت، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می‌شود و ضمناً عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیماً بر عهده خریدار خواهد بود. شرکت مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضاء خریداران و نمایندگان آنها ندارد.

  در صورت تغییر تعرفه در حین استفاده از سرویس، خریدار در صورت تمایل به ارتقا در سرویس فعلی خود موظف به رعایت قیمت‌های جدید خواهد بود. لیکن خدمات خریداری‌شده با تعرفه قبلی تا پایان دوره آن ارائه می‌گردد.

  هزینه‌های کارشناسی نیروی فنی ویا سایر خدماتی که در هنگام استفاده از یک سرویس اولیه خریداری شده مورد نیاز واقع می‌گردد تابع تعرفه روز درخواست جدید خریدار می‌باشد.

  ارتقاء سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می‌گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دو سرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می‌باشد که به‌صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می‌گردد.

  تغييرات تعرفه از طريق وب سايت منعکس شده وخريدار موظف به تبعيت از آن براي سفارشات جديد مي باشد مگر اينکه پيش فاکتور مهلت داري در اختيار باشد که قبل از تغييرات تعرفه براي وي صادر گشته باشد .

  شرکت برای بهبود کیفیت خدمات حق انجام تغییرات فنی، سخت‌افزاری، نرم‌افزاری یا شبکه‌ای را در سرویس‌های ارائه‌شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تأثیر قرار می‌دهد شرکت موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات، از طریق وب‌سایت شرکت، پورتال کاربران یا پرتال پشتیبانی و یا ارسال خبرنامه به آدرس Email خریداران اطلاع‌رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید. هرگاه به دلیل موارد ضروری، شرکت امکان اطلاع‌رسانی را از دست بدهد و یا فوریت‌های فنی وی را ناچار به این امر نماید.

  مسئولیتی برای اطلاع‌رسانی زمان و نحوه تغییرات نخواهد داشت ضمناً خریدار به شرکت وکالت می‌دهد تا در زمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری روی سرورهای اختصاصی و سرویس‌های میزبانی آن نماید.

  تغییرات مالکیت سرویس از طریق درخواست کتبی خریدار یا نماینده وی ویا ارسال ایمیل درخواست مذکور از طریق آدرس ایمیل موجود در حساب کاربری در پورتال کاربران انجام می‌گردد.

  شرکت در راستای حفظ حقوق خریداران خود حق دارد مدارک شناسایی متقاضی تغییر مالکیت را جهت احراز هویت وی و انطباق با مشخصات مالک سرویس دریافت دارد.

  پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پروفایل و یا برگه سرویس به خریدار اطلاع داده می‌شود. عدم دسترسی خریدار به آدرس ایمیل مورد نظر مانع تحویل سرویس نمی‌گردد.

  خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، ایمیل مذکور را دریافت ننماید موظف است حداکثر ٢روز پس از پایان زمان تحویل مجاز به‌صورت کتبی و با امضا نامه، مراتب را به بخش فروش شرکت اعلام نماید.

  در صورت بروز شرایط ویژه فنی ویا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، شرکت مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

  خریدار حق درخواست لغو سرویس خریداری‌شده تحویل نشده را تا قبل از سپری شدن ٢ برابر زمان تحویل مجاز آن سرویس نخواهد داشت. به‌عنوان مثال چنانچه زمان تحویل ٧ روز باشد در صورت عدم تحویل، خریدار تا ۱۴ روز مجاز به انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی خود نمی‌باشد.

  شرکت مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری‌شده و تحویل‌شده ندارد.

  سرویس‌های مرتبط با دامنه‌ای که توسط شرکت ثبت ویا تمدید نشده‌اند و نزد ثبت‌کننده دیگری می‌باشند در هنگام پرداخت فاکتور تحویل‌شده فرض می‌گردند.

  حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای شرکت که با عنایت به شرایط عمومی کشور وبا فرض بدترین حالات ممکن به شرح ذیل است. · سرور اختصاصی ٧ روز کاری · خرید نرم‌افزار خارجی ٧ روز کاری، ثبت دامنه ٢روز کاری، سرویس میزبانی ٢روز کاری، خدمات طراحی پوسته و وب سایت بسته به زمان اعلام‌شده در فاکتور یا قرارداد در صورت عدم انجام سفارش در محدوده حداکثر زمان تعریف‌شده، مشتری موظف به اعلام کتبی با امضا ذیل نامه به بخش فروش شرکت و دریافت رسید ارسال می‌باشد

  پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه و کلمه عبور کنترل پانل آن به خریدار، به دلیل سلب امکان نظارتی از شرکت، شرکت هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.

  در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه‌شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به شرکت اعلام نموده و شرکت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت شرکت صرفاً محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس مندرج در فاکتور می‌باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

  شرکت با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود می‌باشد.

  شرکت مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها، application ها و یا برنامه‌های مورد استفاده خریدار ندارد.

  شرکت مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای خود ندارد.

  شرکت مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویس‌های خریدار، توسط اشخاص ثالث ندارد.

  شرکت موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌ها و نرم‌افزارهای موجود در سرویس خریدار می‌باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

  شرکت تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب آنلاین خریداران انجام می‌دهد از این‌رو شرکت نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می‌باشد مسئولیتی ندارد.

  در صورت نیاز مشتری جهت برطرف کردن مشکلات نرم‌افزاری و امنیتی application شرکت بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع عیب نرم‌افزاری مشتری می‌باشد.

  در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار موظف است بدوا نسبت به اعلام موضوع به واحد روابط عمومی و یا دفتر مدیریت شرکت اقدام نموده و رسید کتبی دریافت نماید. تا موضوع مورد رسیدگی واقع گردد در صورت عدم حصول نتیجه پس از ۱۵روزکاری، خریدار می‌تواند به مراجع قضایی و انتظامی مراجعه نموده تا موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند.

  خریدار موظف است که کلیه مواد توافقنامه، ضوابط شرکت و قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. در صورت عدم رعایت، شرکت حق قطع سرویس به‌صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر شرکت می‌باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

  خریداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می‌باشند همچنین می‌بایست به حقوق سایر خریداران شرکت احترام بگذارند. شرکت حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریداران که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می‌گردد را برای خود محفوظ می‌دارد. ضمناً خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

  به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیماً به نحوه استفاده از سرویس برمی گردد که با پایان سرویس به پایان می‌رسد. بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده و خریدار همواره موظف به رعایت قوانین عمومی وحقوقی شرکت خواهد بود.

  کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می‌باشد و شرکت تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام‌شده در بسته‌های میزبانی خود می‌باشد.

  شرکت تنها مسئولیت سرویس‌دهی در حوزه خرید را دارد. در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند ارتباط اینترنت خریدار و برنامه نویسی وب و نرم افزارها و مشکل دامنه‌ای که نزد دیگران ثبت شده است مسئولیتی متوجه شرکت نمی‌باشد.

  ارائه خدمات پشتیبانی در شرکت بر مبنای پرتال پشتیبانی و به صورت ۲۴ ساعته و 7 روز هفته می‌باشد. ضمناً به درخواست‌هایی که از طریق ایمیل، ویا تلفن اعلام گردد نیز رسیدگی می‌شود. خدمات پشتیبانی از طریق تلفن واحد میزبانی وب و ثبت دامنه و سرور نیز همه‌روزه از ساعت ٩ صبح الی ۲۴ و سایر واحدها روزهای اداری ٩ الی ١٧ انجام می‌گردد.

  حداکثر زمان پاسخگویی به تیکت‌ها و درخواست‌های پشتیبانی ۲۴ ساعت پس از ثبت آن می‌باشد. درخواست‌ها و مشکلاتی که نیاز به بررسی بیشتر و پیگیری داشته باشد حداکثر طی ٧ روز پاسخ داده خواهند شد .

  خریدار موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه برای خود تحقیق لازم را به عمل آورده و شرکت در صورت ادعای شخص ثالث صاحب حق مورد تائید شرکت و مراجع ذیصلاح ایرانی و بین‌المللی آن دامنه را مسدود نموده و به رأی مراجع ویا قوانین بین‌المللی عمل می‌نماید.

  شرکت مسئولیتی در قبال پشتیبانی فنی سرور اختصاصی به خریدار نداشته و خریدار موظف به استفاده از ارتباط ریموت خواهد بود مگر آنکه خلاف آن در تعرفه اعلام شده باشد.

  شرکت تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سرور از راه دور می‌گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سوء عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای IDC از خریدار اخذ خواهد شد

  مالک تجهیزات و سخت‌افزار سرور اختصاصی، شرکت می‌باشد و پرداخت هزینه اجاره سرور موجب بروز حقی برای خریدار نمی‌گردد.

  شرکت تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سرور از راه دور می‌گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سوء عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای IDC از خریدار اخذ خواهد شد

  مالک تجهیزات و سخت‌افزار سرور اختصاصی، شرکت می‌باشد و پرداخت هزینه اجاره سرور موجب بروز حقی برای خریدار نمی‌گردد.

  قرارداد حاضر بین شرکت نوآوران شبکه سبز پاسارگاد (با مسئولیت محدود) به شناسه ملی ۱۴۰۰۵۲۸۲۰۹۲ و به نمایندگی آقای حامد اصغری (مدیرعامل) که در این قرارداد ”سازگار“ خوانده می‌شود، از یک سو و مالک مشخصات ثبت‌شده در سامانه ثبت‌نام کاربران سازگار که در این قرارداد «کاربر» نامیده می‌شود، در شهر تهران منعقد و برای طرفین حکم قرارداد قطعی را داشته و طرفین ملزم به اجرای تمامی مفاد آن می‌باشند.

 • شرایط مصرف منابع سخت‌افزاری سرویس‌های اشتراکی
 • میزان منابع در هاست های اشتراکی محدود می‌باشد. لذا مصرف منابع بیش‌ازحد تعیین‌شده باعث کندی و اختلال در سرور می‌گردد.
  در چنین شرایط سه پیشنهاد برای مشترک گرامی وجود دارد:
  ۱- ارتقاء هاست خود به هاست پربازدید، پرترافیک
  ۲- استفاده از سرور مجازی برای سایت خود
  ۳- بهینه‌سازی سایت خود توسط برنامه‌نویس سایت
  کاربرانی که شرایط قید شده را رعایت نفرمایند، متأسفانه سرویس آن‌ها بدون اخطار قبلی قطع خواهد گردید. استفاده بیش‌ازحد و یا سوءاستفاده از منابع سرورها مانند پردازنده، رم در میزبانی وب اشتراکی محدود بوده که شامل سرویس‌های نامحدود نیز خواهد شد.
  راه‌اندازی آپلود سنتر یا دانلود سنتر در سرویس‌های اشتراکی

 • شرایط استفاده از اسکریپت در سرویس‌های اشتراکی
 • استفاده از اسکریپت‌های چت روم، جامع مجازی، شبکه‌های مجازی و اسکریپت‌های دیگر که مصرف بالای منابع دارند در هاست اشتراکی مجاز نمی‌باشند و توصیه می‌گردد در چنین مواردی سرور مجازی تهیه گردد.

 • راه اندازی آپلود سنتر یا دانلود سنتر در سرویس‌های اشتراکی
 • راه‌اندازی هرگونه آپلود سنتر یا دانلود سنتر از قبیل دانلود سنتر عکس، موسیقی و فیلم برای عموم، بر روی سرورهای هاست اشتراکی به‌صورتی که تعداد درخواست‌ها و کانکشن ها بیش از حد مجاز باشد ممنوع است و در صورت مشاهده، بدون اطلاع قبلی اکانت معلق خواهد شد. برای راه‌اندازی چنین سرویس‌هایی شما می‌بایست از هاست دانلود استفاده کنید.

 • ترافیک ارائه‌شده برای سرورهای مجازی ایران | تانلینگ و پروکسی
 • ترافیک ارائه‌شده برای سرورهای مجازی ایران، نامحدود اما با شرط رعایت ۱/۸ می‌باشد. قابل‌ذکر است استفاده جهت تانلیتگ و پروکسی که به‌صورت یک‌به‌یک بوده، بدون اطلاع قبلی سرویس مسدود و ترافیک استفاده‌شده با اکتساب هر ۱۰۰ گیگابایت ۵۰٬۰۰۰ تومان محاسبه می‌شود.

 • ارسال ایمیل انبوه و تبلیغاتی
 • ارسال ایمیل به‌صورت انبوه و تبلیغاتی منجر به فشار بر روی سرور و باعث اسپم شدن آی‌پی در لیست اسپمرها می‌شود. از این رو سرویس‌هایی که بیشتر از ۱۰۰ ایمیل در ساعت و ۱۰۰۰ ایمیل در روز ارسال کنند، متخلف محسوب می‌شوند و متأسفانه سرویس مربوطه مسدود خواهد شد.

 • شرایط استفاده از نسخه پشتیبان سرویس‌ها
 • شرکت سازگار آی‌تی دارای سرویس‌های پشتیبان می‌باشد. از این‌رو از تمام سرویس‌های میزبانی وب اشتراکی در هفته ۲ نسخه پشتیبان تهیه می‌گردد.
  با توجه به این امکان شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحت و به‌روز بودن اطلاعات میزبانی نخواهد داشت.
  سرویس‌هایی که به دلیل عدم پرداخت در سررسید مسدود شده‌اند، در صورت تمدید سرویس، نسخه بک آپ دریافت خواهند کرد. در صورت نیاز به عدم تمدید و دریافت فایل بک آپ، ۵۰% هزینه هاست بابت نگهداری و ارسال بک‌آپ از کاربر دریافت می‌شود.

 • شیوه پرداخت
 • کاربران با ثبت‌نام و خرید سرور از سمت شرکت، ناحیه کاربری مخصوص به خود خواهند داشت که می‌توانند تمام اطلاعات شخصی مانند آدرس، تلفن و … در آن ثبت نمایند.
  شرکت سازگار تمام تلاش خود را برای نگه‌داری و حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران می‌نماید.
  این شرکت روش‌های مختلفی را برای کاربران مهیا ساخته تا پرداخت‌های خود را جهت سفارش و خرید سرویس و تمدید آن انجام دهند.
  – پرداخت به‌صورت آنلاین از طریق فاکتور ارسالی از ناحیه کاربری توسط درگاه الکترونیکی بانکی
  – واریز به حساب شخصی
  – کاربران می‌توانند از طریق واریز به حساب شخصی پرداخت‌های خود را انجام و به امور مالی اعلام نمایند.

 • بازگشت هزینه
 • بازگشت هزینه بر روی سرورهای ماهیانه از تاریخ تحویل تا ۳ روز کاری و بر روی سرورهای سالیانه ۷ روز کاری می‌باشد.
  در صورتی که مشکل از سوی شرکت باشد یا امکان برطرف سازی را نداشته باشد، با هماهنگی کاربر در صورت تمایل هزینه به‌صورت اعتبار مسترد می‌گردد.

 • شرایط تمدید سرویس
 • کاربران موظف‌اند قبل از اتمام مدت دوره سرویس، اقدام به تمدید آن نمایند و در غیر این صورت شرکت حق مسدود و حذف سرویس مورد نظر را خواهد داشت.
  شرکت سعی بر این داشته تا از روش‌هایی مانند تماس تلفنی، ارسال پیامک و ایمیل، کاربران را در جریان تمدید و … قرار دهد.
  در صورت اطلاع‌رسانی از سمت شرکت، کاربر حق هیچ‌گونه اعتراضی را ندارد.

 • ثبت دامنه
 • ثبت دامنه‌های بین‌المللی و IR توسط شرکت و با مالکیت کامل مشتری ثبت صورت می‌گیرد. لذا این شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص نگهداری و ایجاد امنیت برای آن نخواهد داشت.
  کلیه دامنه‌های IR توسط سامانه ایر نیک ثبت و شرکت فقط رابط مالی در این خصوص می‌باشد.
  دامنه‌های IR طبق قوانین و مقررات ایرنیک (مرکز ثبت دامنه کشوری) به ثبت خواهد رسید و چنانچه دامنه‌ای نیاز به مستندات برای ثبت داشته باشد، کاربر می‌تواند از سمت این سامانه پیگیری نماید و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص نمی‌پذیرد.
  دامنه رایگان ملی شامل سرویس‌های ماهیانه نیست.

 • رفع مسئولیت
 • شرکت سازگار سرویس‌های خود را در بالاترین کیفیت از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری همیشه حفظ می‌نماید و سعی بر این دارد که در مواقع بروز مشکلات برای سرورها نهایت تلاش خود را برای رفع آن انجام دهد.
  اما هیچ‌گونه ضمانت و تعهدی در مورد بی‌عیب بودن، قطعی و موارد طبیعی مثل زلزله و آتش‌سوزی را نمی‌پذیرد.